Slovak Finance poskytuje prehľad o výkonnosti Slovenskej ekonomiky od roku 2014

Verejné údaje čerpáme z rôznych databáz, primárne však z registra účtovných závierok. Agregujeme a triedime pre Vás údaje tak aby dávali zmysel.

Naposledy aktualizované spoločnosti
SpoločnosťIČODIČDátum
NOKI stav s. r. o.52014053212088171915.08.2019
M-M tech, s.r.o.51955245212084078815.08.2019
BPT LEGAL ADVISER s.r.o.51855771212082341915.08.2019
JUMAN n. o.5182100115.08.2019
KARATE KLUB SADU KRÁĽOVSKÝ CHLMEC4224924415.08.2019
All in Concept Slowakei s.r.o.51462176212071491515.08.2019
M.J.M., s.r.o.51447461212070658815.08.2019
DIVADLO ZELIENKA4219617515.08.2019
OBČIANSKE ZDRUŽENIE SVAL3789468415.08.2019
OBČIANSKE ZDRUŽENIE FISH3782816915.08.2019
KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV MESTA RIMAV SKÁ SOBOTA3799692415.08.2019
RÁMSKOKATOLÍCKÁ CIRKEV TURŇANA NAD BO DVOU3197315915.08.2019
PP družstvo51010135212087873815.08.2019
JUDO KLUB SLÁVIA SOBRANCE50555162212073090915.08.2019
SVB OKRUŽNÁ 1264218950115.08.2019
RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV - FARNOSŤ MOKR3550609115.08.2019
MAČKY ZVOLEN4231622715.08.2019
HARPÚNA4239346915.08.2019
SPOIOČENSCVO VIZSČNÍKOV3599550515.08.2019
ZÁUJMOVÉ ZDRUŽENIE OBCÍ MIKROREGIÓN3789686515.08.2019